Sismik Veri Toplama QC & QA

KROS Jeofizik Mühendislik Danışmanlık, deniz ve kara alanlarında ki 2B ve 3B sismik veri toplama projelerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Değişik sismik kaynak ve kayıt cihazları konusundaki 25 yıllık tecrübe ile projelerinizin en iyi biçimde ve uluslararası standartlarda gerçekleştirilmesini öncülük eder.

Danışmanlığımız, her tür coğrafik koşulda çöl şartları, dağlık alanlar, bataklık, kara-sığ deniz geçiş zonu, ve sığ su şartları dahil veri toplama çalışmalarında patlayıcı, vibro, ağırlık düşürme, airgun kaynak kullanımı konusunda tecrübeye sahibiz. Kayıt cihazı olarak, Sercel 388, 408UL, 428XL cihazlarda konvansiyonel ve 3C operasyonlarda tecrübeliyiz.

Sismik yüklenici olarak çalışan firmanın kabul edilebilir teknik standartlarda olması için proje öncesinde tüm teknik kontrolünü ve çalışma sonrasında da denetlemesini uygun maliyetle sağlamaktayız.

Her proje sonunda, sonuç raporu olarak sunmaktayız. Yüklenici firmanın çalışma performansı ve donanımı ile ilgili her türlü detay bilgilendirme, gelecekteki projelerinizle ilgili değerlendirme vermekteyiz.

Copyright © 2014 Kros Jeofizik Mühendislik Danısmanlık Gıda Tarım Turızm Ve Dış Ticaret A.Ş.