Gizlilik Politikası

​​​Bu sayfada belirtilmiş olan Gizlilik Politikası, Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık internet sitesinin kullanıcılara sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşullar kullanıcı tarafından peşinen kabul etmiş sayılır. Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık, Gizlilik Politikaları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

 Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık internet sitesinde yayınlanan ve telif ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin ve marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretlerin tüm hakları saklı olup ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Yukarıda bahsi geçen tüm unsurlara, internet sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. Kros Jeofizik Mühendislik Danışmangın yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. Bu sitede yer alan tüm içerik ile ilgili fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlalde bulunan kullanıcıya aittir.

 Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık internet sitesinde yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık'tan temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından maddi ve manevi zarar da dahil olmak üzere Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlıgın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

 Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık internet sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

 Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık internet sitesi, Gizlilik Politikalarının herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

 Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık istediği zaman kısmen veya tamamen krosjeofizik.com.tr Web Sitesinin faaliyetini durdurma hakkını saklı tutar.

 Kullanıcılar ile Kros Jeofizik Mühendislik Danışmanlık arasında ortaya çıkabilecek ihtilafların çözümünde Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.


                                                                                                                                                                      Copyright © 2014|Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright © 2014 Kros Jeofizik Mühendislik Danısmanlık Gıda Tarım Turızm Ve Dış Ticaret A.Ş.